titlebar avatar

Warszawa i Słodka Przygoda

Warszawa i Słodka Przygoda

WARSZAWA ORAZ SŁODKA PRZYGODA W FABRYCE KRÓWEK

 

Wyjazd z miejsca zbiórki godz. 7 00

Przejazd do Warszawy zwiedzanie Oceanarium 3 D i Stadionu Narodowego ( lub innych 2 atrakcji dostosowanych do potrzeb grupy )

Przejazd do Milanówka zwiedzanie fabryki krówek

Dzieci na miejscu, mają okazję obserwować pełen proces przygotowywania krówek. Mogą poznać, zobaczyć, a nawet powąchać każdy ich składnik, zobaczyć, jak nasze cukierki są zawijane ręcznie w etykietki przez Panie, które pracują w naszym zakładzie produkcyjnym. Mają też okazję spróbować świeżutkich krówek, których degustację robimy podczas oprowadzania po naszym zakładzie.

Co ciekawe, nasi mili otrzymują etykietki do cukierków, które projektują według własnej fantazji, często swoje rysunki dedykując np. mamie, babci czy też tacie z okazji ich święta. Samodzielnie zapakowane krówki w etykietkach przez siebie stworzonych sprawiają im mnóstwo radości. Dzieci, podczas zwiedzania Fabryki mają także okazję oglądać etykiety zaprojektowane przez nas, specjalnie na życzenie Klientów. Zazwyczaj są to bardzo dobrze znane im, prężne firmy, koncerny samochodowe, seriale i programy telewizyjne.
Na zakończenie wycieczki organizujemy odlotowy konkurs rysunkowy, po którym rozdawane są słodkie niespodzianki dla naszych młodych uczestników.
Część artystyczna naszych wycieczek, odbywa się w specjalnie przygotowanej do tego świetlicy.
Powrót w godzinach wieczornych
wiek uczestników 8-14 lat

Dodatkowe informacje

Wycieczki szkolne

Jednodniowe